Aróma punčová 38ml Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Arómy a farbivá
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 39,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 23% DPH
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker

Dr. Oetker Aróma tekutá punčová 38 ml

Popis

Vlastnosti
  • Na cca 5 kg múky
  • Na dochutenie múčnikov a dezertov
  • Do potravín

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na viečku. Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Dávkovanie: 1,5 kávovej lyžičky na 500 g múky.

Zloženie

Slnečnicový olej, Aromatické látky, Prírodné aromatické látky

Obsah balenia

38 ml - Plastová fľaša

Rozmery
Výška regálu:89 mm
Šírka regálu:35 mm
Hĺbka regálu:35 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:45 g

 

Podobné produkty
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Extrakt Purple sweet potato "Ube" 30g GymBeam
1 ks
Európska únia
9,95 €
331,66 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Ovsená kaša Jablkovo-škoricová 58g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
Slovensko
0,69 €
0,69 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1,49 € s 23% DPH