Strúhanka kukuričná 200g Vido

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi na pečenie sladké/slané
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 4,95 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,99 € s 19% DPH
Strúhanka kukuričná 200g Vido

Vido kukuričná strúhanka, racio. Hmotnosť/Objem balenia 200 g (0,2 kg)

kukuričná strúhanka, ostatný pekárenský výrobok

SKLADOVANIE

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením

Zloženie

Kukuričná strúhanka 100 %

 

ALERGÉNY

Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, arašidy, orechy, vlčí bôb

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 362,00
Energetická hodnota [KJ]: 1520,00
Tuky [Gram]: 2,50
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 76,00
z toho cukry [Gram]: 0,70
Vláknina [Gram] 3,40
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,40
Soľ (NaCl) [Gram]: <0,01
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia 200 g (0,2 kg)

Podobné produkty
Strúhanka 500g Kolárovo Vitaflora
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Zemiakové cesto sypké 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Hraška (zmes) Vanilková 250g Ceria
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Zemiakové cesto v prášku 4kg Vitana
1 ks
Česká republika
20,79 €
5,20 €/kg
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg
Slovenské halušky 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
26,49 €
5,30 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Šošovica 400g Vido
1 ks
Kanada
1,69 €
4,23 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 500g Vido
1 ks
Kolumbia
1,39 €
2,78 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Himalájska soľ ružová hrubá 500g Vido
1 ks
Pakistan
1,09 €
2,18 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Strúhanka kukuričná 200g Vido
Strúhanka kukuričná 200g Vido
0,99 € s 19% DPH