Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker

1 ks
Nemecko
Dr. Oetker Vanilka mlynček. Hmotnosť/Objem: 7,5g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Mlynčeky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 665,34 €
Na sklade viac ako 1 ks
4,99 € s 19% DPH
Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker

Vanilka mlynček 7,5g, vanilkové struky Gurmet sekané sušené.



  • Skladovanie: Skladujte v suchu maximálne pri izbovej teplote!
Zloženie

Zloženie výrobku: vanilkové struky Gumet sekané sušené.

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 250
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1039
Tuky [Gram] 8.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 25
z toho cukry [Gram] 14
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4.7
Soľ (NaCl) [Gram] 0.02
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem: 7,5g.

Podobné produkty
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Korenie Čierne korenie Mlynček 36g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,39 €
66,39 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Karamel-vanila 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
48,87 €/kg
Zmes korenia Mlynček Chai Moment 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Soľ morská Mlynček 92g Kotányi
1 ks
Grécko
1,99 €
21,63 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak Bylinky 50g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
47,80 €/kg
Údená Soľ s morskou soľou Mlynček 95g Kotányi
1 ks
Taliansko
2,99 €
31,47 €/kg
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,99 €
71,19 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škorica-cukor 66g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
39,24 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Puding Čokoladový 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
10,65 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Cukor vanilkový 160g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
23,69 €/kg
Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
4,99 €
665,34 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker
Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker
4,99 € s 19% DPH