Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker

1 ks
Česká republika
Maďarsko
Krajina pôvodu Česká republika, Maďarsko
Kategória Pudingy a želatiny
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 12,25 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,49 € s 19% DPH
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker

Zlatý klas bezgluténový. Krémový prášok s vanilkovou arómou na prípravu krémov a plniek.

VLASTNOSTI
  • Originál od roku 1947
  • Spojenie kvality a tradície
  • Vhodný na všedný i slávnostný deň
  • Ideálny pri príprave krémov, tortových plniek, jemných ciest a korpusov
  • Výborný v kombinácii s čokoládou, kávou, mandľami, rumom a orechami
ZNAČKA

Dr. Oetker

SKLADOVANIE
  • Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote
PRÍPRAVA A POUŽITIE

Príprava: 1. Obsah balíčka dobre premiešame v 100 ml (0,1 l) mlieka. 2. Do zvyšného mlieka pridáme 2 polievkové lyžice cukru, 1-2 balíčky Vanilínového cukru Dr. Oetker a za stáleho miešania necháme zovrieť. 3. Do vriaceho mlieka pomaly vlejeme pripravenú zmes a za stáleho miešania povaríme asi 1 – 2 minúty.

Odporúčané dávkovanie: Krém – Hustý, Zlatý klas – 40 g, Cukor – 50 g, Mlieko – 500 ml (0,5 l) Krém – Stredný hustý, Zlatý klas – 40 g, Cukor – 60 g, Mlieko – 800 ml (0,8 l) Krém – Riedky, Zlatý klas – 40 g, Cukor – 80 g, Mlieko – 1000 ml (1,0 l) 1 zarovnaná polievková lyžica je asi 15 g kryštálového cukru.

Zloženie

kukuričný škrob, aróma, farbivá /karotény, riboflavín/  

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G V HOTOVOM VÝROBKU:*
Energia 410 kJ / 97 kcal
Tuky 1,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 18 g
z toho cukry 13 g
Bielkoviny 2,8 g
Soľ 0,10 g
* výrobok pripravený podľa návodu na hustý krém s polotučným mliekom (1,5 % tuku) a cukrom

Môže obsahovať: Mlieko a mliečne výrobky /vrátane laktózy/. Orechy a výrobky z nich.

Obsah balenia

40 g - Tepelne utesnené

ROZMERY
Výška regálu: 160 mm
Šírka regálu: 104 mm
Hĺbka regálu: 10 mm

 

HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť: 43 g

 

Podobné produkty
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Puding Kakaový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Puding Čokoladový 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
10,65 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Puding Vanilkový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
0,49 € s 19% DPH