Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Palacinky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 6,16 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,54 € s 23% DPH
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker

Dr. Oetker Palacinky 250 g

Popis

Vláknina je dôležitou zložkou vyváženej stravy. Tento výrobok je obohatený vlákninou. Prídavok vlákniny má výhradne doplnkový charakter a žiadnym spôsobom neovplyvňuje chuť pripravených palaciniek.

Viac informácií a receptov na www.oetker.sk.

Vlastnosti
  • Príprava len s vodou
  • Obsahujú vlákninu
  • 10 - 12 palaciniek

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana krabičky.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Balenie obsahuje: 250 g zmesi na prípravu cesta. K tomu pridáte: 500 ml studenej vody. Príprava: 1. Obsah vrecúška vysypeme do misky a pridáme 500 ml studenej vody. Zmes dôkladne vymiešame metličkou na hladkú hmotu bez hrudiek. Cesto necháme asi 5 minút postáť. 2. Na rozohriatu panvicu potretú olejom nalejeme tenkú vrstvu cesta a rozotrieme ju po celej ploche panvice. Palacinky smažíme z oboch strán do zlatista. Na jednu palacinku potrebujeme asi 1 lyžicu oleja. 3. Hotové palacinky plníme džemom, tvarohovou alebo orechovou náplňou a podľa chuti dozdobíme čokoládou a šľahačkou. Tip: Špenátové palacinky Palacinky pripravíme podľa návodu na obale. 1 nadrobno nakrájanú cibuľu opražíme na oleji, pridáme 450 g mrazeného špenátu. Podusíme, osolíme a okoreníme podľa chuti. Naplníme palacinky, zrolujeme a podávame. Môžeme tiež vložiť do zapekacej nádoby, posypať strúhaným plesňovým syrom a zapiecť. Vyskúšajte ďalšie tri recepty z obalov Palaciniek!

Zloženie

Pšeničná múka, Sušené odtučnené mlieko, Múka z vlčieho bôbu, Cukor, Vláknina, Kypriace látky (difosforečnany, uhličitany sodné), Jedlá soľ

Výživové hodnoty na 100 g
Výživové údaje v hotovom výrobku*:
Energia 475 kJ / 112 kcal
Tuky 0,6 g
z toho nasýt. mast. kyseliny0,1 g
Sacharidy 22,6 g
z toho cukry 2,2 g
Vláknina 1,7 g
Bielkoviny 4,3 g
Soľ 0,37 g
* palacinky pripravené podľa návodu bez oleja a náplne
** referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
Celkový počet porcií z jedného balenia: 10
Obsah vlákniny: 5,0 g / 100 g zmesi

 

Alergény
Vajcia:Môže obsahovať
Vlčí bôb:Obsahuje
Mlieko:Obsahuje
Pšenica:Obsahuje

 


Môže obsahovať vajcia.

Obsah balenia

250 g - Krabica

Rozmery
Výška regálu:211 mm
Šírka regálu:143 mm
Hĺbka regálu:31 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:285 g

 

Podobné produkty
Hraška (zmes) Vanilková 250g Ceria
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Puding Čokoladový 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
10,65 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1,54 € s 23% DPH