Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Zdobenie a marcipán
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 23,63 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,89 € s 23% DPH
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker

Dr. Oetker Zdobenie tmavé 80 g

Popis

So zdobením Dr. Oetker je príprava zákuskov a dezertov radosťou a hrou pre celú rodinu.

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na spodnej strane obalu.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Použitie: Na zdobenie tort, zákuskov, dezertov, zmrzliny a pod. Tipy: Polevy zdobíme pred stuhnutím. Krémy, zmrzlinu a šľahačku zdobíme tesne pred servírovaním, aby zdobenie nezvlhlo.

Zloženie

Cukor, Kakaová hmota, Kakaový prášok so zníženým množstvom tuku, Glukózový sirup, Emulgátor (lecitíny), Protihrudkovacia látka (mastenec)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia 1696 kJ/403 kcal
Tuky 9,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny6,0 g
Sacharidy 70,5 g
z toho cukry67,9 g
Bielkoviny 4,7 g
Soľ 0,21 g

 

Obsah balenia

80 g - Krabica

Rozmery
Výška regálu:117 mm
Šírka regálu:73 mm
Hĺbka regálu:19 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:90 g

 

Podobné produkty
Perličky strieborné 42g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
54,52 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Orion Študentská pečať posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
13,49 €
33,73 €/kg
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Smarties Mix-In Mini Posyp 500g Nestlé
1 ks
Nemecko
13,99 €
27,98 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zdobenie 4 druhy zlaté/strieborné 81g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
49,26 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Orion Lentilky Drvené posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,23 €
19,17 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Kyselina citrónová XXL 250g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,29 €
9,16 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1,89 € s 23% DPH