Zlatý Klas 200g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Polevy a náplne
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,95 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,79 € s 19% DPH
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker

Dr. Oetker Zlatý klas Krémový prášok na prípravu vanilkových krémov a plniek 200 g

Popis

Vlastnosti
  • Výhodné rodinné balenie
  • Spojenie kvality a tradície
  • Vhodný na všedný i slávnostný deň
  • Ideálny pri príprave krémov, tortových plniek, jemných ciest a korpusov
  • Výborný v kombinácii s čokoládou, kávou, mandľami, rumom a orechami

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

1. Odvážené (odmerané) množstvo Zlatého klasu dobre rozmiešame v 100 ml (0,1 l) mlieka. 2. Do zvyšného mlieka pridáme 2 polievkové lyžice cukru, 1 - 2 balíčky vanilínového cukru Dr. Oetker a za stáleho miešania necháme zovrieť. 3. Do vriaceho mlieka pomaly vlejeme pripravenú zmes a za stáleho miešania povaríme asi 1-2 minúty. Odporúčané dávkovanie zodpovedajúce jednému štandardnému vrecku: Krém: Hustý - Zlatý klas 40 g - Cukor 50 g - Mlieko 500 ml (0,5 l). Krém: Stredne hustý - Zlatý klas 40 g - Cukor 60 g - Mlieko 800 ml (0,8 l). Krém: Riedky - Zlatý klas 40 g - Cukor 80 g - Mlieko 1000 ml (1 l). 1 kopcovitá kávová lyžička je asi 8 g Zlatého klasu v prášku. 1 zarovnaná polievková lyžica je asi 15 g kryštálového cukru. Obsah tohto balenia zodpovedá 5 štandardným vreckám Zlatého klasu.

Zloženie

Kukuričný škrob, Aróma, Farbivá (karotény, riboflavíny)

Výživové hodnoty na 100g hotového výrobku:*
Energia409 kJ / 97 kcal
Tuky1,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,8 g
Sacharidy18,5 g
z toho cukry12,5 g
Bielkoviny2,8 g
Soľ0,10 g
* výrobok pripravený podľa návodu na hustý krém s polotučným mliekom (1,5 % tuku) a cukrom

 

Alergény
Vajcia: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať Orechy: Môže obsahovať Ovos: Môže obsahovať Pšenica: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia a orechy.

Obsah balenia

200 g - Kartón

Rozmery
Výška regálu: 161 mm
Šírka regálu: 101 mm
Hĺbka regálu: 41 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 225 g

 

Podobné produkty
Zlatý klas 40g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Topping Jahoda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Lotus Biscoff Topping Karamelová poleva 1kg
1 ks
Belgicko
13,84 €
13,84 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Glazúra tmavá čokoláda 3kg Royal Steensma
1 ks
Holandsko
27,59 €
9,20 €/kg
Pistáciový krém 3kg Tout
1 ks
Taliansko
69,29 €
23,10 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
NESTLÉ Docello Topping karamel 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Figaro čokoláda na varenie 90g
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
NESTLÉ Docello Topping čokoláda 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Topping Čokoláda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Topping Toffee karamel 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Salko kondenzované mlieko slad. TATRA 1000g
1 ks
Česká republika
7,09 €
7,09 €/kg
Pistáciový krém 1kg Tout
1 ks
Taliansko
23,29 €
23,29 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Pistáciový krém 190g Tout
1 ks
Taliansko
5,99 €
31,53 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,23 €
19,17 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1,79 € s 19% DPH