Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Kypriace prášky
Množstvo v kartóne 80 ks
Cena za kg 26,00 €
Na sklade viac ako 500 ks
0,39 € s 19% DPH
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker

Dr. Oetker Kypriaci prášok do pečiva s vínnym kameňom 15 g

Popis

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Vínny kameň je prirodzenou súčasťou vína. Jeho použitie spôsobuje prirodzené nakyprenie cesta bez použitia fosfátov. Kypriaci prášok s vínnym kameňom rozmiešame v múke a pridáme do cesta ako bežný kypriaci prášok do pečiva.

Zloženie

Kypriaca látka (vínany draselné (50 %)), Kukuričný škrob, Kypriaca látka (uhličitany sodné)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia937 kJ/240 kcal
Tuky0,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy64 g
z toho cukry0,0 g
Bielkoviny0,0 g
Soľ15,64 g

 

Alergény
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Vajcia: Môže obsahovať Vlčí bôb: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať mlieko, vajcia, múku z vlčieho bôbu a obilniny obsahujúce lepok.

Obsah balenia

15 g - Vrecko

Rozmery
Výška regálu: 110 mm
Šírka regálu: 75 mm
Hĺbka regálu: 7 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 17 g

 

Podobné produkty
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,23 €
19,17 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
4,99 €
665,34 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Zlatý klas 40g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
1,09 €
19,46 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
0,39 € s 19% DPH