Perník 3kg Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Dr. Oetker Perník. Sypká zmes na prípravu múčnika.Hmotnosť / Objem balenia: 3 kg.
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Perníky
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 6,33 €
Na sklade viac ako 10 ks
18,99 € s 23% DPH
Perník 3kg Dr. Oetker

Sypká zmes na prípravu múčnika.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu.
  • Návod na použitie: 1. Odvážené množstvo zmesi na prípravu cesta vysypeme do misy a pridáme odmerané množstvo mlieka, oleja a vajcia alebo melanž. Zmes šľaháme elektrickým šľahačom pri najvyšších otáčkách asi 5 minút. 2. Cesto vylejeme na vymastený a múkou vysypaný plech a pečieme. Po vychladnutí môžeme upečený perník poliať Citrónovou polevou Dr.Oetker a ozdobiť podľa vlastného výberu orechami, kokosom, lúpanými mandľami a pod.
Zloženie

Zloženie výrobku: PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, kypriace látky (difosforečnany, uhličitany sodné), karamelový prášok, koreniny škorica, aníz, klinček, koriander a fenikel v rôznom pomere, jedlá soľ. Môže obsahovať MLIEKO a MÚKU Z VLČIEHO BÔBU.

Alergény (zoznam zložiek): PŠENIČNÁ MÚKA

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 346
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1455
Tuky [Gram] 12
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 53
z toho cukry [Gram] 31
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6
Soľ (NaCl) [Gram] 1.1
Podobné produkty
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Hraška (zmes) Vanilková 250g Ceria
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Dr.Oetker Magyarország
Mészáros u. 58/B 1016 Budapest, Maďarskoviac informácií o distribútorovi
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Perník 3kg Dr. Oetker
Perník 3kg Dr. Oetker
18,99 € s 23% DPH