Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Želatiny
Množstvo v kartóne 80 ks
Cena za kg 59,00 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,59 € s 19% DPH
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zadnej strane obalu. Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Na 250 ml (1/4 l) tekutiny (voda alebo ovocná šťava). Príprava: 1. Obsah vrecka zmiešame s 2-3 lyžicami cukru (40 g), pridáme 250 ml tekutiny a dôkladne rozmiešame. Za stáleho miešania privedieme do varu a povaríme asi 1 minútu. 2. Odstavíme zo sporáka a za občasného miešania necháme chladnúť. 3. Ešte vlažným želé zalejeme ovocie na torte. Tortu je nutné pred nanesením želé potrieť napr. krémom alebo džemom. Ak želé pred naliatím príliž stuhne, môžeme ho ešte raz krátko zahriať.
Zloženie

Cukor, Zahusťovadlá (karagénan, karobová guma), Regulátor kyslosti (vínany draselné), Farbivo (karotény

Výživové hodnoty na 100 g hotového výrobku:
Energia272 kJ/64 kcal
Tuky0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy16,1 g
z toho cukry15,6 g
Bielkoviny0,0 g
Soľ0,0 g
Alergény
Vajcia: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať Orechy: Môže obsahovať Ovos: Môže obsahovať Pšenica: Môže obsahovať

Môže obsahovať pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia a orechy.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 10 g

Podobné produkty
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Želatína na stuženie krémov 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
54,50 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Kyselina citrónová XXL 250g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,29 €
9,16 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
0,59 € s 19% DPH