Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Zmesi na pečenie sladké/slané
Množstvo v kartóne 36 ks
Cena za kg 27,00 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,27 € s 19% DPH
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker

Dr. Oetker Smeta-fix stužovač šľahačky v prášku 10 g

Popis

Udrží vyšľahanú šľahačku tuhú a dodá jej pevný tvar.

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zadnej strane obalu.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Príprava: Obsah vrecka zmiešame s 200-250 ml vychladenej šľahačkovej smotany. Ihneď šľaháme do požadovanej tuhosti a pred servírovaním dobre vychladíme.

Zloženie

Modifikovaný zemiakový škrob, Cukor, Stabilizátor (fosforečnany vápenaté)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1608 kJ/377 kcal
Tuky0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy93,6 g
z toho cukry43,3 g
Bielkoviny0,1 g
Soľ0,07 g

 

Alergény
Vajcia: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať Orechy: Môže obsahovať Ovos: Môže obsahovať Pšenica: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia a orechy.

Obsah balenia

10 g - Vrecko

Rozmery
Výška regálu: 109 mm
Šírka regálu: 75 mm
Hĺbka regálu: 7 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 12 g

 

Podobné produkty
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Zemiakové cesto v prášku 4kg Vitana
1 ks
Česká republika
20,79 €
5,20 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
5,97 €/kg
Zemiakové cesto sypké 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Strúhanka 500g Kolárovo Vitaflora
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/kg
Strúhanka kukuričná 200g Vido
1 ks
Slovensko
0,99 €
4,95 €/kg
Hraška (zmes) Vanilková 250g Ceria
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Slovenské halušky 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
26,49 €
5,30 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Kyselina citrónová XXL 250g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,29 €
9,16 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
0,27 € s 19% DPH