Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott

1 ks
Poľsko
Nápoj protein drink mliečny čokoláda Zott. Hmotnosť/ Objem balenia: 250 ml.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 6,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,65 € s 19% DPH
Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott

Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott.

Skladovanie

Skladujte v suchom a chladnom mieste.

Zloženie

mliečne bielkoviny, smotana, odtučnený kakaový prášok (0,6%), modifikovaný škrob, zahusťovadlo: karagénan, sladidlá: acesulfám K, sukralóza, enzým laktáza

 

Alergény

mlieko

 

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 77,00
Energetická hodnota [KJ]: 326,00
Tuky [Gram]: 1,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,80
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 5,10
z toho cukry [Gram]: 4,60
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 10,90
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,12
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 ml.

Podobné produkty
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Zottarella Classic ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Pure Joy Vegan Višňa 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg
Zottarella Light ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,29 €
0,32 €
2,30 €/kg
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg
Zottarella Light ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott
Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott
1,65 € s 19% DPH