Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 3,14 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,35 € s 5% DPH
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
Jogurtový nápoj s kultúrou Bifidobacterium lactis

Rajo Probia Nature Vanilka Bourbon 430 g

Popis

Probia Nature obsahuje iba prírodné zložky, vďaka čomu si môžete vychutnať čistú chuť jogurtového nápoja a vanilky.

Balené v ochrannej atmosfére. FSC - Mix Kartón - FSC® C014047. Tetra Pak® - Chránime dobré.

Vlastnosti
  • 100% zrodená z prírody
  • Bez škrobov
  • Bez aróm
  • Bez farbív
  • Pretrepať

Značka

Rajo

Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného hore na obale. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené

Príprava a použitie

Pred použitím pretrepať. Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu obalu, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Mlieko, Ochucujúca zložka 20 % (cukor, voda, výťažok z vanilkových strukov Bourbon 1,0 %, stabilizátor: pektíny (vláknina); farbiaci koncentrát z mrkvy, mletá vanilka Bourbon 0,1%, koncentrát citrónovej šťavy), Mliečne bielkoviny, Jogurtová kultúra, Kultúra Bifidobacterium lactis, Tuk 0,7 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia320 kJ / 76 kcal
Tuky0,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,4 g
Sacharidy14 g
z toho cukry14 g
Vláknina0,2 g
Bielkoviny2,8 g
Soľ0,12 g

Alergény
Mlieko: Obsahuje

Obsah balenia
Kartón
Rozmery
Výška regálu: 145 mm
Šírka regálu: 76 mm
Hĺbka regálu: 75 mm

Podobné produkty
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj kozí čučoriedka 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Cottage cheese chilli 180g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,45 €
1,09 €
6,04 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1,35 € s 5% DPH