Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone

1 ks
Poľsko
ACTIVIA Nápoj Cereálna - Zakysaný nápoj s bifidogénnou kultúrou.Hmotnosť / Objem balenia: 270g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 5,15 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,39 € s 5% DPH
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone

Activia Cereálna - Zakysaný nápoj s bifidogénnou kultúrou.

Zloženie
Odstredené mlieko, cukor, srvátka so zníženým obsahom bielkovín, smotana, oligofruktóza, pšeničné otruby 0,15 %, pšeničná celozrnná múka 0,15 %, citrusová vláknina, prírodné arómy, mliečne bielkoviny, jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min. 3,1 x 10^9/100 g, koncentrovaná citrónová šťava.

 

Alergény
Mlieko ; Pšenica

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 63
Energetická hodnota [KJ]: 267
Tuky [Gram]: 1,2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,8
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 9,8
z toho cukry [Gram]: 9,7
Vláknina [Gram] 1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,8
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,1
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 270g

Podobné produkty
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda & Granátové jablko 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
2,79 €
0,70 €
0,70 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1,39 € s 5% DPH