Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g

1 ks
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 4,78 €
Dočasne nedostupný
1,29 € s 5% DPH
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g

Zakysaný nápoj s bifidogénnou kultúrou broskyňa, ananás a banán.

Myslite na svoje zdravie aj keď nestíhate. Activia jogurtový nápoj s probiotikami v uzatvárateľnej fľaštičke vám k tomu pomôže. Vďaka svojmu praktickému baleniu si ho môžete vziať so sebou na cesty aj na desiatu. Tak na zdravie!

Bez pridaného cukru**
**obsahuje prírodné cukry.

VLASTNOSTI
  • 4 miliardy probiotík
  • Bifidus actiregularis
  • Bez pridaného cukru
SKLADOVANIE
  • Spotrebujte do: uvedené v hornej časti fľašky. Skladujte od 2°C do 8°C. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Chladené

Zloženie

Odstredené mlieko, Banánové pyré 6%, Sušený permeát zo srvátky, Koncentrát broskyňovej šťavy 1,5%, Smotana, Koncentrát ananásovej šťavy 0,7%, Citrusová vláknina, Prírodné arómy, Jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min. 4x10⁹/100 g, Koncentrát citrónovej šťavy

VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 100G
Energia179 kJ/42 kcal
Tuky0,5 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny0,3 g
Sacharidy6,1 g
z toho Cukry6,1 g
Bielkoviny3,1 g
Soľ0,11 g
Vápnik105 mg
Toto balenie obsahuje 1 porciu
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ /2000 kcal)
ALERGÉNY
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Mlieko: Obsahuje Sezam: Môže obsahovať

 

Môže obsahovať stopy lepku a sezamu.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 270 g 

Podobné produkty
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda & Granátové jablko 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €
0,70 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Activia jogurt biely slad. DANONE 4x120g VÝPREDAJ
1 BA
Česká republika
2,39 €
1,20 €
1,20 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Trojhránky červená repa, špenát, mrkva 30g
1 ks
Taliansko
2,19 €
73,00 €/kg
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Hami Mliečna kaša piškótová so 7 obilninami na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Nápoj sójový Natural ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1,29 € s 5% DPH