Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone

1 BA
Belgicko
Actimel jogurtový nápoj s vitamínmi jahoda 4 x 100 g (400g)
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 6 BA
Cena za kg 2,59 €
Na sklade viac ako 10 BA
2,59 € s 5% DPH
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone

Actimel je jogurtový nápoj, ktorý obsahuje 20 miliárd živých kultúr L. casei Danone. Naviac v každej fľaštičke Actimelu nájdeš kombináciu vitamínov B6 s 1/3 odporúčanej dennej dávky vitamínu D, ktoré prispievajú k správnej funkcii tvojho imunitného systému. Okrem vitamínov a živých kultúr je každá fľaštička Actimelu zdrojom vápnika.

4 x 100 g e = 400 g.

Skladovanie
  • Spotrebujte do: uvedené aj na viečku fľašky. Skladujte od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené
Príprava a použitie
  • Pred otvorením zatrepte.
Zloženie

Mlieko, Tekutý cukor, Koncentrované jahodové pyré 2,1 %, Dextróza, Prírodné arómy, Mliečne minerály, Jogurtové kultúry a L. casei Danone CNCM I-1518 v počte min. 20 miliard (20 x 10⁹)/100 g, Vitamíny B6 a D

Alergény

Mlieko

Výživové hodnoty 100 g
Energia323 kJ/76 kcal
Tuky1,5 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny1,0 g
Sacharidy12,0 g
z toho Cukry11,9 g
Bielkoviny2,8 g
Soľ0,10 g
Vitamíny a minerály
Vápnik120 mg
Vitamín B60,21 mg
Vitamín D0,75 µg
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g 

Podobné produkty
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Hami Mliečna kaša ryžová stracciatella 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
2,59 € s 5% DPH