Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO

1 BA
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotany do kávy
Množstvo v kartóne 20 BA
Cena za kg 0,85 €
Na sklade viac ako 500 BA
0,85 € s 19% DPH
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO

Rajo Smotana do kávy 10 x 9,8 ml

Popis

10 x 10 g / 9,8 ml.

Značka

Rajo

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 4 °C do 24 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Tuk 10 %

Výživové hodnoty na 100 ml výrobku:
Energia498 kJ / 119 kcal
Tuky10 g
z toho nasýtené mastné kyseliny5,9 g
Sacharidy4,3 g
z toho cukry4,3 g
Bielkoviny3,2 g
Soľ0,10 g

Obsah balenia
9,8 ml - Vrecko
Rozmery
Výška regálu: 81 mm
Šírka regálu: 193 mm
Hĺbka regálu: 25 mm

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 110 g

Podobné produkty
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Smotana BEZLAKTÓZOVÁ na varenie 10% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
1,25 €
6,25 €/LIT
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
0,85 € s 19% DPH