Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone

1 BA
Belgicko
Actimel jogurtový nápoj s vitamínmi biely 4 x 100 g (400g).
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 6 BA
Cena za ks 0,70 €
Na sklade viac ako 1 BA
2,79 € s 5% DPH
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone

Actimel je jogurtový nápoj, ktorý obsahuje 20 miliárd živých kultúr L. casei Danone. Naviac v každej fľaštičke Actimelu nájdeš kombináciu vitamínov B6 s 1/3 odporúčanej dennej dávky vitamínu D, ktoré prispievajú k správnej funkcii tvojho imunitného systému. Okrem vitamínov a živých kultúr je každá fľaštička Actimelu zdrojom vápnika.

8 x 100 g e = 800 g.

Skladovanie
  • Spotrebujte do: uvedené aj na viečku fľašky. Skladujte od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené 
Príprava a použitie
  • Pred otvorením zatrepte.
Zloženie

Mlieko, Tekutý cukor (7,3% sacharóza), Dextróza, Mliečne minerály , Jogurtové kultúry a L. casei Danone CNCM I-1518 v počte min. 20 miliard (20 x 10⁹)/100 g, Vitamíny B6 a D

Alergény

Mlieko

Výživové hodnoty 100 g
Energia307 kJ/73 kcal
Tuky1,6 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny1,0 g
Sacharidy10,8 g
z toho Cukry10,8 g
Bielkoviny3,0 g
Soľ0,10 g
Vitamíny a minerály
Vápnik120 mg
Vitamín B60,21 mg
Vitamín D0,75 µg
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g.

Podobné produkty
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda & Granátové jablko 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €
0,70 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda & Granátové jablko 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €
0,70 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Slivka a jablko 4x100g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
8,97 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
11,78 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Nutrilon Advanced 3, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
Nutrilon Advanced 4, 800g
Dočasne nedostupné
1 ks
17,59 €
21,99 €/kg
YoPro Protein puding Karamel 180g Danone
1 ks
Nemecko
2,19 €
12,17 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
2,79 € s 5% DPH