Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone

1 ks
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 4,96 €
Dočasne nedostupný
1,39 € s 5% DPH
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone

Activia Probiotický jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280 g

My v Activia veríme, že to ako sa cítime, začína vo vnútri. A to, čo je vnútri, sa naozaj počíta. V jednoduchosti je krása, preto do našich výrobkov pridávame iba kvalitné ingrediencie, z ktorých vznikajú produkty v lahodných príchutiach a mnohých formátoch pre rôzne príležitosti. Považujeme to za naše poslanie a našu kultúru. Activia obsahuje vápnik, ktorý pri každodennej konzumácii v rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov. Activia tiež obsahuje okrem bežných jogurtových kultúr i unikátnu živú kultúru Bifidobacterium animalis DN-173 010 pod obchodným názvom Bifidus ActiRegularis®. Baktérie Bifidus ActiRegularis® sú obsiahnuté iba v Activia od Danone – žiadny iný bežný jogurt túto kultúru neobsahuje. Každý produkt Activia potom potrebuje čas, aby dozrel do perfektne hladkej a krémovej textúry, ktorú Activia má, a to minimálne 8 hodín. Takto vzniká čistá a lahodná Activia – začína to vo vnútri.

Zdravotné tvrdenia

Activia obsahuje vápnik, ktorý prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov. Pri každodennej konzumácii v rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu

Značka

Activia

Skladovanie

Spotrebujte do: uvedené v hornej časti fľašky. Skladujte od 2°C do 8°C. Po otvorení ihneď spotrebujte.

 

Zloženie
Odstredené mlieko, Cukor, Smotana, Jahody 2,4 %, Kiwi 0,6 %, Citrusová vláknina, Prírodné arómy, Mliečne bielkoviny, Jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min. 4x10⁹/100 g, Koncentrovaná citrónová šťava
ALERGÉNY
Obilniny obsahujúce lepok - Môže obsahovať Mlieko - Obsahuje Sezam - Môže obsahovať
 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY
100 g
Energia 253 kJ/60 kcal
Tuky 0,9 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 10,0 g
z toho Cukry 9,9 g
Bielkoviny 2,9 g
Soľ 0,11 g
Vápnik 105 mg
Podobné produkty
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda & Granátové jablko 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €
0,70 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Activia jogurt biely slad. DANONE 4x120g VÝPREDAJ
1 BA
Česká republika
2,39 €
1,20 €
1,20 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Bolonské špagety 250g
1 ks
Poľsko
2,79 €
11,16 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Nápoj kokosový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1,39 € s 5% DPH