Mlieko Maresi 500ml

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Smotany do kávy
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za LIT 5,98 €
Na sklade viac ako 500 ks
2,99 € s 19% DPH
Mlieko Maresi 500ml

Zahustené plnotučné mlieko nesladené, sterilizované.

Maresi Original zahustené plnotučné mlieko nesladené 500 g

Popis

472 ml e.

Značka

Maresi

Pôvod
Krajina pôvodu: Rakúsko

 

Skladovanie
  • Skladujte pri izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do: viď hrdlo fľaše.
  • Pri izbovej teplote

 

Zloženie

Zahustené plnotučné mlieko nesladené, Množstvo tuku 7,5%, Množstvo beztukovej mliečnej sušiny 16%

Výživové hodnoty na 100 g
Energia kJ/kcal520/125
Tuky7,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny4,7 g
Sacharidy8,4 g
z toho cukry8,4 g
Bielkoviny5,9 g
Soľ0,22 g

 

Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

500 g - Sklenená fľaša

Rozmery
Výška regálu: 189 mm
Šírka regálu: 67 mm
Hĺbka regálu: 67 mm

 

Podobné produkty
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Pasta Thai Curry (Kari) žltá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Sweet China omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Pasta Thai Curry (Kari) červená štipľavá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,19 €
15,95 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko Maresi 500ml
Mlieko Maresi 500ml
2,99 € s 19% DPH