Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk

1 ks
Česká republika
Bohemilk Mlieko nielen na cappuccino 3,5% . Hmotnosť/Objem balenia: 1l
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Trvanlivé
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 1,19 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,19 € s 5% DPH
1,49 €
Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk

Mlieko plnotučné na prípravu mliečnej peny na akomkoľvek mechanickom i elektronickom kávovare Dlhotrvajúca našľahaná mliečna pena.



  • Skladovanie: Uzavreté sa môže skladovať pri teplote do + 24 °C. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.
  • Návod na použitie: Je určené na priamu spotrebu, na ochutenie kávy, čaju a na prípravu cappuccina.
Zloženie

Zloženie výrobku: mlieko

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 64
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 266
Tuky [Gram] 3.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 2.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 4.8
z toho cukry [Gram] 4.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.2
Soľ (NaCl) [Gram] 3.2
Obsah balenia

 Hmotnosť/Objem balenia: 1l

Podobné produkty
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
1 ks
Česká republika
13,89 €
1,39 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,8% UHT 1l A2
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,09 €
1,09 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Syr Farmársky plátky 100g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
Syr Excelent Gold paradajka bazalka plátky 100g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Smotana kyslá 16% 5kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
18,19 €
3,64 €/kg
Jogurt Opočenský vanilkový 5% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
3,09 €
3,09 €/kg
Milky Day smotanové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Smotana na šľahanie 33% 330ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,19 €
6,64 €/LIT
Milky Day kakaové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Syr Horácky plátky 100g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Condé zahustené plnotučné mlieko 400g Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
BOHEMILK, a.s.
Podzámčí 385, 517 73 Opočno, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Jogurt biely gréckeho typu 6% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
3,49 €
3,49 €/kg
Smotana kyslá 16% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
4,19 €
4,19 €/kg
Condé zahustené plnotučné mlieko 400g Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Milky Day mliečne maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
1 ks
Česká republika
13,89 €
1,39 €/LIT
Milky Day smotanové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Mlieko sušené plnotučné 26% 400g Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
5,59 €
13,98 €/kg
Jogurt Opočenský vanilkový 5% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
3,09 €
3,09 €/kg
Milky Day kakaové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk
Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk
1,19 € s 5% DPH
1,49 €