Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Trvanlivé
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 1,59 €
Na sklade viac ako 500 ks
1,59 € s 5% DPH
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo

Pohár mlieka denne môže mať v rámci pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu priaznivé účinky: Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí. Bielkoviny prispievajú k udržaniu svalovej hmoty.

Návrat Kúpou mlieka Rajo pomáhate opusteným deťom nájsť náhradných rodičov. Viac na www.navrat.sk, www.rajo.sk alebo na infolinke 0907 80 80 80

Môj príbeh Mlieko spracujeme, dovezieme. Obal triedime, recyklujeme. Nový produkt opäť použijeme. Životné prostredie je pre nás dôležité 88% obalu tvoria obnoviteľné suroviny, ktoré opäť vyrastú: Kartónová vrstva je z dreva. Uzáver a plastové vrstvy sú z cukrovej trstiny. Myslíme ekologicky Výberom tohto obalu sme znížili uhlíkovú stopu o 21% - v porovnaní s pôvodným obalom.

Tetra Pak® - Chránime dobré. FSC - Mix - Kartón z dôveryhodných zdrojov - FSC® C014047. Tetra Pak® zvolil FSC®.

Vlastnosti
  • Chránime planétu
  • Spolu chránime planétu
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného hore na obale. Skladujte pri teplote od 4 °C do 24 °C. Po otvorení skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C a spotrebujte do 3 dní.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Tuk najmenej 3,5 %

Výživové hodnoty na 100 ml výrobku:
Energia267 kJ / 64 kcal
Tuky3,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny2,1 g
Sacharidy4,8 g
z toho cukry4,8 g
Bielkoviny3,3 g
Soľ0,13 g
Vápnik125 mg (16%*)
* % denného referenčného príjmu dospelého

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1 liter 

Podobné produkty
Mlieko plnotučné 3,8% UHT 1l A2
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
1 ks
Česká republika
13,89 €
1,39 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
-20%
Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,09 €
1,09 €/LIT
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1,59 € s 5% DPH