Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk

1 ks
Česká republika
Bohemilk Trvanlivé mlieko plnotučné Bag in box. Hmotnosť/ Objem balenia: 10l.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Rodinné balenia
Cena za LIT 1,39 €
Na sklade viac ako 10 ks
13,89 € s 5% DPH
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk

Trvanlivé polotučné mlieko 3,5 %.

  • Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote , po otvorení skladujte v chladničke
Zloženie

Zloženie výrobku: kravské mlieko

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 64
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 267
Tuky [Gram] 3.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 2.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 4.8
z toho cukry [Gram] 4.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.13
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 10l

Podobné produkty
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Doma
1 ks
Slovensko
16,99 €
3,40 €/kg
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 2kg
1 ks
18,99 €
9,50 €/kg
Majonéza Gastro 50% 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
17,69 €
3,54 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Očakávame 29.09.
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
Jogurt krémový marhuľa 3kg
1 ks
Česká republika
9,99 €
3,33 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Majonéza Slaninová 5kg Lapajkove Špeciality
1 ks
Slovensko
35,29 €
7,06 €/kg
Jogurt biely SABI 3kg
1 ks
Slovensko
8,19 €
2,73 €/kg
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Majonéza 50% 5kg Spak
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Syr Sedliacky s probiotikami plátky 100g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Condé Caramelo zahustené sladené mlieko 397g Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,49 €
6,27 €/kg
Syr Niva valec cca 2kg Bohemilk
1 kg
Česká republika
19,38 €
9,69 €/kg
Syr Rabín s cesnakom 125g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
12,72 €/kg
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Jogurt sedliacky 3,6% 1kg Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
2,79 €/kg
Smotana extra zahustenie 21% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
5,59 €
5,59 €/LIT
Milky Day kakaové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Jogurt biely smotanový 10% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
3,19 €
3,19 €/kg
BOHEMILK, a.s.
Podzámčí 385, 517 73 Opočno, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
-20%
Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,19 €
1,19 €/LIT
Milky Day kakaové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Smotana do kuchyne 12% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
4,29 €
4,29 €/LIT
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Smotana kyslá 16% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
4,19 €
4,19 €/kg
Syr Niva valec cca 2kg Bohemilk
1 kg
Česká republika
19,38 €
9,69 €/kg
Jogurt biely gréckeho typu 6% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
3,49 €
3,49 €/kg
Mlieko sušené polotučné 14% 400g Bohemilk
1 ks
Česká republika
5,39 €
13,47 €/kg
Condé zahustené plnotučné mlieko 400g Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
13,89 € s 5% DPH