Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 5,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,19 € s 5% DPH
Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta

Madeta Jogurt Jihočeský jahoda v skle. Hmotnosť / Objem balenia: 200g.

Madeta Jihočeský Tradičný jogurt jahoda.

Vyrobené tradičnou technológiou z nehomogenizovaného mlieka.

Značka

Madeta

Skladovanie

Výrobok je nutné skladovať v čistých a chladených miestnostiach pri teplote 2 - 8 °C.

 

Zloženie
Plnotučné mlieko, sušené odtučnené mlieko, 13,5 % jahodovej zložky (cukor, jahody 30 %, tekutý invertný cukor, glukózo-fruktózový sirup, aróma, koncentrát z čiernej mrkvy), mliekarenská kultúra.

 

Alergény
Obsahuje mlieko a výrobky z neho.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 95,00
Energetická hodnota [KJ]: 401,00
Tuky [Gram]: 2,80
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,90
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]: 12,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 5,50
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,20
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 200g.

Podobné produkty
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
1,19 €
0,89 €
4,46 €/kg
Momentálne nedostupný
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Balkánsky pikant 115g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Moravský bochník 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
1,19 €
0,89 €
4,46 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,89 €
0,94 €
9,45 €/ks
Syr Lipánek 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr tavený Madeland 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
12,72 €/kg
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta
Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta
1,19 € s 5% DPH