Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta

1 ks
Česká republika
High protein Eidam PRO plátky má znížený obsah tuku a celé balenie obsahuje 34 gramov bielkovín. Hmotnosť / Objem balenia: 100g
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plátkové
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za kg 17,90 €
Očakávame 30.09.
1,79 € s 19% DPH
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta

Eidam, to je syrová klasika na každom stole. Ide to ale aj nutričnejšie a kvalitnejšie. Eidam PRO má znížený obsah tuku a celé balenie obsahuje 34 gramov bielkovín



  • Skladovanie: skladujte pri teplote 2-8stC
  • Návod na použitie: Určené na priamu konzumáciu
Zloženie

Zloženie výrobku: Mlieko, jedlá soľ, mliekárenské kultúry.

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko a výrobky z neho

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 243
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1019
Tuky [Gram] 11
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 2
z toho cukry [Gram] 2
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 34
Soľ (NaCl) [Gram] 1.2
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 100g

Podobné produkty
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Mozzarella plátky GUSTERIA 1kg
1 ks
Rakúsko
14,59 €
14,59 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Friendship
1 ks
Nemecko
12,39 €
11,99 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Mlekovita
1 ks
Poľsko
8,99 €
8,70 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 100g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr na panvicu klasik 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,60 €
2,98 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Niva Jihočeská cca 1,2kg Madeta
1 kg
Česká republika
12,83 €
10,69 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Syr Madeland Fit 20% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,60 €
2,98 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Moravský bochník 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
1,79 € s 19% DPH