Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plátkové
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za kg 15,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,59 € s 19% DPH
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta

Madeta Syr Lipánek 48% plátky. Hmotnosť balenia: 100g.

Lipánek 48% plátky 100g.
Lipánek je lahodný plátkový prírodný syr, ktorý prirodzene obsahuje vápnik. Ten je dôležitý na stavbu kostí i zubov. Chutí deťom i dospelým a navyše je balený do znovuuzatvárateľného obalu s pevnou plastovou vaničkou, takže syr zostane dlhšie čerstvý a vláčny.

Skladovanie

Výrobok je nutné skladovat v čistých a chladených miestnostiach pri teplote 2 - 8 °C.

 

Zloženie
Mlieko, jedlá soľ, mliekarskej kultúry.

 

Alergény
Mlieko a výrobky z neho.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 347,00
Energetická hodnota [KJ]: 1441,00
Tuky [Gram]: 27,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 18,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]: 1,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 25,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,30
Obsah balenia

Hmotnosť balenia: 100g.

Podobné produkty
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 100g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Mlekovita
1 ks
Poľsko
8,99 €
8,70 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Mozzarella plátky GUSTERIA 1kg
1 ks
Rakúsko
14,59 €
14,59 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Friendship
1 ks
Nemecko
12,39 €
11,99 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr tavený Madeland 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
12,72 €/kg
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Tylžský plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Lipánek 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,60 €
2,98 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr na panvicu klasik 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-30%
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,32 €
13,23 €/ks
Syr Niva Jihočeská cca 1,2kg Madeta
1 kg
Česká republika
12,83 €
10,69 €/kg
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Balkánsky tzatziky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Moravský bochník 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr na panvicu s údeným syrom 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1,59 € s 19% DPH