Syr tavený Madeland 125g Madeta

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 12,72 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,59 € s 19% DPH
Syr tavený Madeland 125g Madeta

Madeta Syr tavený Madeland. Hmotnosť / Objem balenia: 125g.

Madeland tavený syr je vyrobený zo zmesi lahodných prírodných syrov. Vďaka kvalitným surovinám sa ľahko rozotiera a má jemnú syrovú chuť. Nemusí slúžiť len na obloženie pečiva, ale aj ako všestranná prísada studenej i teplej kuchyne, do polievok a nákypov. Je ideálny na syrové omáčky. Navyše je v praktickom znovu uzatvárateľnom balení. Spĺňa požiadavky bezlepkovej diéty.

Skladovanie

Výrobok je nutné skladovať v čistých a chladených miestnostiach pri teplote 2 - 8 °C.

 

Zloženie
Syr Madeland (60 %), voda, tav.soli (E 339, E 450, E 452), maslo.

 

Alergény
Obsahuje mlieko a výrobky z neho.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 214,00
Energetická hodnota [KJ]: 888,00
Tuky [Gram]: 16,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 11,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]: 1,40
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 16,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,70
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 125g.

Podobné produkty
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Eidam údený Jihočeský 44% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr na panvicu bylinky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
Očakávame 30.09.
1 ks
1,15 €
8,85 €/kg
Syr Moravský bochník 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Romadur 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Balkánsky pikant 115g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr na panvicu klasik 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Lipánek 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Jogurt Jihočeský jahoda 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr Balkánsky tzatziky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Syr Balkánsky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,60 €
2,98 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr tavený Madeland 125g Madeta
Syr tavený Madeland 125g Madeta
1,59 € s 19% DPH