Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta

1 ks
Česká republika
Madeta Syr Tylžský údený plátky. Hmotnosť balenia: 100g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plátkové
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za kg 16,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,69 € s 19% DPH
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta

Tylžský syr údený plátky 100g. Tento polotvrdý syr je pôvodom z oblasti východného Pruska, dnešnej Litvy a jeho najznámejšou produkčnou oblasťou je Švajčiarsko a Nemecko. Syr sa vyznačuje príjemne pikantnou chuťou po Brevibacterium linens, malými kavernami na reze a jemnou údenou chuťou po údení na pravých bukových štiepkach. Tento jedinečný syr na každú príležitosť si príjemne vychutnáte s bielymi vínami ako Rizling vlašský či Rulandské biele. Spĺňa požiadavky bezlepkovej diéty.

Skladovanie
  • Výrobok je nutné skladovať v čistých a chladených miestnostiach pri teplote 2 - 8 °C.
Zloženie

Mlieko, jedlá soľ, mliekarskej kultúry.

Alergény

Mlieko a výrobky z neho.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 343,00
Energetická hodnota [KJ]: 1424,00
Tuky [Gram]: 26,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 17,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]: 1,20
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 26,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,50
Obsah balenia

Hmotnosť balenia: 100g.

Podobné produkty
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 100g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
1,39 €
13,90 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Mlekovita
1 ks
Poľsko
8,99 €
8,70 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Friendship
1 ks
Nemecko
12,39 €
11,99 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Mozzarella plátky GUSTERIA 1kg
1 ks
Rakúsko
14,59 €
14,59 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr na panvicu bylinky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,89 €
0,94 €
9,45 €/ks
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Syr Lipánek 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Madeland Fit 20% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
1,19 €
0,89 €
4,46 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr na panvicu klasik 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Balkánsky pikant 115g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1,69 € s 19% DPH