Syr Romadur 100g Madeta

1 ks
Česká republika
Syr Romadur Madeta. Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plesňové a zrejúce
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 15,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,59 € s 19% DPH
Syr Romadur 100g Madeta
Skladovanie
  • Uchovajte pri teplote: 2 - 8 °C.
  • Chladené
Zloženie

Mlieko, Jedlá soľ, Mliekárenské kultúry, Prírodné farbivo annatto, Tuk v sušine 40 %, Sušina 44 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Výživová hodnota Množstvo
Energia 1140 kJ / 272 kcal
Tuky 20 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 1,5 g
z toho cukry 1,5 g
Bielkoviny 22 g
Soľ 2,5 g
Alergény

Mlieko.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g.

Podobné produkty
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 1kg
1 ks
Slovensko
13,79 €
22,98 €/kg
Nakladaný hermelín s orechmi 350g
1 ks
Slovensko
6,99 €
31,77 €/kg
Gorgonzola DOP cca 100g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,03 €
20,29 €/kg
Syr Brie 200g Frenchi
1 ks
Francúzsko
3,29 €
16,45 €/kg
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Nakladaný hermelín s nivou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 350g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Syr Brie francúzsky cca 150g Deli Q
1 ks
Francúzsko
2,62 €
17,49 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 1kg
1 ks
Slovensko
13,59 €
22,65 €/kg
Gorgonzola Piccante Bacco Verde DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
5,39 €
26,95 €/kg
Pravnianske Nakladané blaťácke zlato 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,39 €
29,05 €/kg
Pravniansky Nakladaný balkánsky syr 340g
1 ks
Slovensko
5,49 €
24,95 €/kg
Olomoucké tvarôžky 100g
1 ks
Česká republika
1,99 €
19,90 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Pravniansky Nakl.hermelín s cibuľkou 350g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
6,89 €
5,17 €
23,49 €/kg
Gorgonzola Dolce Bacco DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Pravnianska Nakladaná niva 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Syr tavený Madeland 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
12,72 €/kg
Syr na panvicu s údeným syrom 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-30%
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,32 €
13,23 €/ks
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Syr na panvicu klasik 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Romadur 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Nátierka Jihočeská Niva 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr na panvicu s údeným syrom 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Romadur 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,16 €/kg
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Syr Balkánsky tzatziky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Niva Jihočeská Premium 70% 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,09 €
20,90 €/kg
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Romadur 100g Madeta
Syr Romadur 100g Madeta
1,59 € s 19% DPH