Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta

1 ks
Česká republika
Madeta Syr Gouda 48% plátky. Hmotnosť/ Objem balenia: 100g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plátkové
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za kg 17,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,79 € s 19% DPH
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta

Gouda, syr s holandskými koreňmi, je mäkký, pružný a má maslovú, takmer tavenú syrovú arómu. Chutí veľmi jemne, orieškovo. Zrelý syr gouda výborne chutí s chlebom a nakladanou zeleninou, vhodný je aj ako súčasť syrového bufetu. Plátky goudy sú tiež vhodné na zapekané sendviče, zemiaky alebo hamburgery. Kto si chce na goude pochutnať pri poháriku vína, mal by siahnuť po červenom víne plnšej chuti, napríklad po Syrahe alebo Shiraze. Gouda je vhodná na bezlepkovú diétu.

Skladovanie
  • Výrobok je nutné skladovať v čistých a chladených miestnostiach pri teplote 2 - 8 °C.
Zloženie

Mlieko, jedlá soľ, mliekarskej kultúry.

Alergény

Obsahuje mlieko a výrobky z neho.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 347,00
Energetická hodnota [KJ]: 1441,00
Tuky [Gram]: 27,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 18,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]: 1,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 25,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,20
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 100g.

Podobné produkty
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Mlekovita
1 ks
Poľsko
8,99 €
8,70 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 100g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
1,39 €
13,90 €/kg
Mozzarella plátky GUSTERIA 1kg
1 ks
Rakúsko
14,59 €
14,59 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Friendship
1 ks
Nemecko
12,39 €
11,99 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Syr na panvicu bylinky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr na panvicu s údeným syrom 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Niva Jihočeská Premium 70% 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,09 €
20,90 €/kg
Syr Moravský bochník 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Tylžský plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Syr Niva Jihočeská cca 1,2kg Madeta
1 kg
Česká republika
12,83 €
10,69 €/kg
Syr Niva Jihočeská Premium 70% 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,09 €
20,90 €/kg
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,16 €/kg
Syr Balkánsky tzatziky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
1,79 € s 19% DPH