Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g

1 ks
Poľsko
HAMI mäsovozeleninový príkrm Rizoto s morčacím stehnom, cuketou a hráškom . Hmotnosť/Objem balenia:250g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Zeleninové a mäsové príkrmy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,20 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,05 € s 19% DPH
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g

Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm pre deti od ukončeného 12. mesiaca veku.



  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: pozrite viečko. Skladujte v suchu pri izbovej teplote (max. 25 °C). Nespotrebované množstvo uchovávajte v uzavretom pohári v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.Raz ohriatu stravu už neuchovávajte
  • Návod na použitie: Pri otvorení musí uzáver lupnúť. Pred ohriatím pohár otvorte, zamiešajte a ohrejte (nevariť) napr. vo vodnom kúpeli. Pred podávaním skontrolujte teplotu! Už raz zohriatu časť ďalej neskladujte. Nepoužívajte kovovú lyžičku, aby nedošlo k poškodeniu skleneného pohára.
Zloženie

Zloženie výrobku: Voda, hrášok 18 %, ryža 17,1 %, cuketa 11 %, morčacie mäso-stehno 8 %, mrkva 7 %, zelená paprika 3 %, repkový olej, pór 2 %, kukuričný škrob

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 68
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 286
Tuky [Gram] 2.4
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 7.7
z toho cukry [Gram] 1.5
Vláknina [Gram] 1.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.1
Soľ (NaCl) [Gram] 0.03
Obsah balenia

1ks=250g

Podobné produkty
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
HiPP BIO Morčacie mäso, 125g
1 ks
Maďarsko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
Hami Bolonské špagety 250g
1 ks
Poľsko
2,79 €
11,16 €/kg
HiPP BIO Bolonské špagety, 250g
1 ks
Nemecko
3,59 €
14,36 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s mrkvou a kuracím mäsom 200g
1 ks
Francúzsko
3,79 €
18,95 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
2,99 €
13,59 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Mliečná kaša so 7 obilninami s jablkom a slivkami 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Prstienky mrkva, paradajka,tekvica 20g
1 ks
Taliansko
1,79 €
89,50 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s mrkvou a kuracím mäsom 200g
1 ks
Francúzsko
3,79 €
18,95 €/kg
Hami počiatočné mlieko 1 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Hami sušienky Safari 180g
1 ks
Taliansko
2,89 €
16,06 €/kg
Hami Mliečna kaša piškótová so 7 obilninami na dobrú noc 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami batoľacie mlieko 3 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Hami Mliečna kaša ryžová stracciatella 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
Spotrebujte do 18.10.26 Spotreba 18.10.26
-25%
Nutrilon Advanced 4, 800g VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
17,59 €
13,19 €
16,49 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Vanilka 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Nutrilon Advanced 3, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
2,05 € s 19% DPH