Puding kokosový čokoláda 135g Alpro

1 ks
Belgicko
Alpro Puding kokosový s čokoládovou príchuťou. Hmotnosť/Objem balenia: 135g
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Pudingy a dezerty
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 20,67 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,79 € s 23% DPH
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro

Rastlinný dezert, na kokosovom základe, s čokoládovou príchuťou, 135g



  • Skladovanie: Uchovajte v chladničke pri teplote od 1 °C do 7 °C.
  • Návod na použitie: neuvádza sa
Zloženie

Zloženie výrobku: Kokosové mlieko (49,1%) (pitná voda, kokosový krém (22,5%)), pitná voda, cukor, modifikovaný škrob, kakaový prášok (2,8%), čokoláda (0,7%), zahusťovadlo (agar), morská soľ

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovat sóju a orechy (nie arašidy).

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 128
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 535
Tuky [Gram] 6.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 5.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 16.1
z toho cukry [Gram] 11.8
Vláknina [Gram] 1.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.18
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 135g

Podobné produkty
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový mango-marakuja 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Monte Choco Balls ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,55 €
0,78 €
6,20 €/kg
Mliečna ryža čokoláda kokos 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Creme Brulee 1l Debic
1 ks
Belgicko
13,79 €
13,79 €/LIT
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Momentálne nedostupný
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
2,79 €
20,67 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
1,59 €
0,40 €
2,94 €/kg
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Hami Nemliečna kaša ryžová Moja prvá banánová 170g
Očakávame 29.09.
1 ks
2,69 €
15,82 €/kg
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
2,79 € s 23% DPH