Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 6,33 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,69 € s 5% DPH
0,99 €
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g

Kostíci Barvíci je vynikajúci vanilkový jogurt pre deti s čokoládovým dražé milovaný deťmi. Či už deti preferujú zamiešanie cukroviniek s jogurtom priamo v tégliku alebo si radšej nechajú cukrovinky najneskôr k olovrantu, tak pre ne bude každý olovrant veľkou zábavou. Jogurty Kostíci môžu deti vyskúšať vo viacerých variantách, či už sa jedná o príchute jogurtov alebo variácie cukroviniek. Jogurty Kostíci nájdete s vanilkovým, čokoládovým alebo sladkým bielym jogurtom. Nad viečkom zase na deti čakajú čokoládové dražé alebo čokoládové guľôčky. Toto výborné občerstvenie si môžu deti dopriať ako doma, tak v škole.

109 g (100 g e jogurtu + 9 g dražé).

Vlastnosti
  • Prirodzený zdroj vápnika
  • Z čerstvého mlieka
  • Prirodzený zdroj bielkovín

 

Značka

Kostíci

Pôvod
Krajina pôvodu: Česká republika

 

Skladovanie
  • Spotrebujte do: viď viečko alebo horný okraj téglika. Skladujte od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené

 

Zloženie

Jogurt: mlieko, vanilková zložka 5% (cukor, arómy, farbivo: luteín, vanilkový extrakt), cukor, jogurtové kultúry, Čokoládové dražé 8,3 % - kakaová sušina najmenej 35%: maltodextrín, cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, plnotučné sušené mlieko, fruktóza, škrob, emulgátory: slnečnicový lecitín, E476, leštiace látky: arabská guma, karnaubský a včelí vosk, glukózový sirup, prírodná aróma, farbivá: kurkumín, karmín, E141, karotény, farbiaci koncentrát z riasy algae

Výživové hodnoty na 100 g
Energia502 kJ /
119 kcal
Tuky4,2 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny2,6 g
Sacharidy16,1 g
z toho Cukry13,5 g
Bielkoviny4,2 g
Soľ0,14 g
Vápnik142 mg
* %18
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
1 porcia = 1 téglik (109 g)

 

Alergény
Mandle: Môže obsahovať Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Vajcia: Môže obsahovať Mlieko: Obsahuje Orechy: Môže obsahovať Arašidy: Môže obsahovať Sezam: Môže obsahovať Sója: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať stopy lepku, sóje, mandlí, arašidov, sezamu, orechov a vajec.

Obsah balenia

109 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 80 mm
Šírka regálu: 76 mm
Hĺbka regálu: 76 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 119 g

 

Podobné produkty
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
Očakávame 30.09.
1 ks
1,15 €
8,85 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Nutrilon Profutura Duobiotik 1, 800g
Očakávame 29.09.
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 2, 800g
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Mliečna kaša piškótová so 7 obilninami na dobrú noc 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
0,69 € s 5% DPH
0,99 €