Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Bezlaktózové
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 3,49 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,49 € s 19% DPH
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l

Alpro This is Not M*lk ovsený nápoj 3,5% 1 l

POPIS

Dokázali sme to! Po viacerých ochutnávkach a testovaní sme vytvorili doposiaľ jeden z našich najdelikátnejších ovsených nápojov. A aby boli všetci spokojní, existujú rovno dve varianty – 1,8 % a 3,5 %. Vaše chuťové poháriky budú oslavovať. Ale pšššt, nikomu nehovorte, že toto nie je mlieko! Alpro ovsený nápoj THIS IS NOT M*ILK 3,5 % má jemnú chuť, je 100 % rastlinný a naviac bez cukru. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – na varenie, v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z fľaše.

Výhody Alpro ovseného nápoja This is not M*lk 3,5 %:
– Prirodzene bez laktózy
– 100% rastlinný
– Vegetariánsky
– Prirodzene s nízkym obsahom nasýtených tukov
– Bez pridaného cukru alebo sladidiel
– Bohatý na vlákninu
– Zdroj vápnika. Obsahuje vitamín D.

Všetok náš ovos pochádza z Európy a tu ho aj vyrábame. Alpro ovsené nápoje vyrábame práve v Belgicku. Milujeme na tom fakt, že tým nielen znižujeme čo najviac uhlíkovú stopu pri preprave, ale taktiež je tam dostatok zrážok, aby si príroda so zavlažovaním úrody poradila sama bez nášho zásahu. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nielen vo vnútri, ale i navonok.

www.alpro.com/nutri-score

FSC – Mix – FSC® C014047.
Tetra Pak®.
Tetra Brik®Aseptic.

VLASTNOSTI
  • Zdroj vápnika a vitamínu D
  • Bez pridaného cukru
  • Ovsený nápoj
  • 100% rastlinný
  • Prirodzeně bez laktózy
  • Vegetariánsky

 

ZNAČKA

Alpro

SKLADOVANIE
  • Pre lepšiu chuť uchovávajte chladničke (do 7°C). Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana balenia. Uchovávajte do max. 25°C. Po otvorení uchovajte v chladničke (max. 7°C) a spotrebujte do 5 dní.
  • Pri izbovej teplote

 

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Dobrý teplý aj chladený.

LIFESTYLE
  • Bez cukru
  • Vhodné pre vegánov
  • Vhodné pre vegetariánov

 

Zloženie

Ovsená zložka (pitná voda, ovos (8,7%)), Slnečnicový olej, Vláknina z čakankového koreňa, Hrachová bielkovina, Uhličitan vápenatý, Regulátor kyslosti (fosforečnany draselné), Prírodné arómy, Emulgátor (slnečnicové lecitíny), Morská soľ, Stabilizátor (guma gellan), Vitamín D2

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 ML
Energia247 kJ / 59 kcal
Tuky3,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,4 g
Sacharidy5,7 g
z toho cukry0 g
Vláknina1,0 g
Bielkoviny0,7 g
Soľ0,12 g
Vitamíny:
- D0,75 µg*
Minerálne látky:
- vápnik120 mg*
*= 15% referenčného príjmu
Laktóza0 g

 

ALERGÉNY
Mlieko: Neobsahuje Ovos: Obsahuje

 

 

Prirodzene bez laktózy.

Obsah balenia

1 L - KartónROZMERY
Výška regálu:
205 mm
Šírka regálu:
75 mm
Hĺbka regálu:
72 mm

Podobné produkty
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko kokosové 500ml M&S
1 ks
Malajzia
3,79 €
7,58 €/LIT
Kokosový krém 25% 200ml M&S
1 ks
Malajzia
1,75 €
8,75 €/LIT
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Nápoj ryžový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
3,49 € s 19% DPH