Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Farba gélová potravinárska zelená. Dekoračná cukrovinka.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Zdobenie a marcipán
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 209,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,09 € s 23% DPH
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
Vlastnosti
  • Do marcipánu, fondánu, cesta a krémov
  • Jednoduché dávkovanie
  • Tepelne stabilná farba
  • Tipy a rady vo vnútri

 

Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do konca: uvedená na spodnej strane obalu. Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Odskrutkujeme uzáver, odstrihneme špičku a postupne pridávame do cesta, krému, marcipánu alebo fondánu.
Zloženie

Glukózový sirup, Cukor, Potravina s farbiacim účinkom (koncentrát z požlta farbiarskeho a citróna), Voda, Želírujúca látka (karagénan), Regulátory kyslosti (kyselina mliečna, kyselina octová, mliečnan sodný), Konzervačná látka (sorban draselný), Farbivo (brilantná modrá FCF)

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 10 g

Podobné produkty
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Smarties Mix-In Mini Posyp 500g Nestlé
1 ks
Nemecko
13,99 €
27,98 €/kg
Orion Študentská pečať posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
13,49 €
33,73 €/kg
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Orion Lentilky Drvené posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Perličky strieborné 42g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
54,52 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zdobenie 4 druhy zlaté/strieborné 81g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
49,26 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
2,09 € s 23% DPH