Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Zdobenie a marcipán
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 35,23 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,29 € s 23% DPH
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker

Dr. Oetker Zdobenie Guľôčky strieborné/biele - elegantné cukrové guľôčky na slávnostné zdobenie. Hmotnosť/Objem balenia: 65g.

Drobné strieborné a biele guľôčky sú vhodné na slávnostné zdobenie.

Z akéhokoľvek pečiva alebo dezertu vykúzlia elegantné umelecké dielo, stačí nasypať na čokoládovú polevu, krém, zmrzlinu alebo šľahačku. Výborne sa hodia na ozdobenie narodeninovej torty alebo vianočného pečiva. Dekoračné zdobenie v plastových dózičkách s dávkovacou mriežkou – nerozbitný materiál a jednoduchšia manipulácia. Na bezpečnejšie, pohodlné, zábavné a kreatívne zdobenie vianočného pečiva, tort, muffinov a zákuskov.

Skladovanie

Skladujte v suchu, pri teplote min. 10° C - max. 20° C.

Zloženie
Cukor, škrob, (PŠENIČNÝ, kukuričný ) , glukózový sirup,  farbivo ) hliník), želatína.

 

Alergény
Obsahuje lepok.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 384,00
Energetická hodnota [KJ]: 1633,00
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 96,00
z toho cukry [Gram]: 77,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:  
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 65g.

Podobné produkty
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Zdobenie 4 druhy zlaté/strieborné 81g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
49,26 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Orion Lentilky Drvené posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Perličky strieborné 42g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
54,52 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Orion Študentská pečať posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
13,49 €
33,73 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Smarties Mix-In Mini Posyp 500g Nestlé
1 ks
Nemecko
13,99 €
27,98 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Ovsená kaša Jablkovo-škoricová 58g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
Slovensko
0,69 €
0,69 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
2,29 € s 23% DPH