Poleva tmavá 100g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Polevy a náplne
Množstvo v kartóne 17 ks
Cena za kg 17,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,79 € s 23% DPH
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker

Dr. Oetker Poleva tmavá 100 g

Popis

Vlastnosti
  • Hladká a lesklá
  • Vylepšená receptúra

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na zvare.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

1. Vodu privedieme do varu, ponoríme do nej vrecúško asi na 6 minút a necháme polevu roztopiť (prípadné kúsky rozotrieme medzi prstami po vybratí z vody). 2. Po roztopení odstrihneme roh vrecúška. 3. Tekutou polevou polievame múčnik. Polevu môžeme tiež na plochu rozotrieť nožom. Poleva vystačí na pokrytie torty s priemerom 26 cm. Hotový múčnik necháme stuhnúť pri izbovej teplote. Nespotrebovanú polevu po vychladnutí uskladníme v chladničke a spotrebujeme do jedného týždňa. Dobu ohrievania skrátime podľa množstva zvyšnej polevy.

Zloženie

Cukor, Rastlinný olej palmový (certifikovaný RSPO*), Kakaový prášok so zníženým množstvom tuku, Laktóza, Kakaová hmota, Emulgátor (lecitíny), *Použitý palmový olej bol vyrobený bez zbytočného poškodenia životného prostredia, výrobok je vysledovateľný v rámci dodávateľského reťazca

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia 2474 kJ/595 kcal
Tuky 43 g
z toho nasýtené mastné kyseliny35 g
Sacharidy 47 g
z toho cukry 42 g
Bielkoviny 2,8 g
Soľ 0,21 g

 

Alergény
Lieskové oriešky:Môže obsahovať
Mlieko:Obsahuje

 


Môže obsahovať mliečne bielkoviny a lieskové oriešky.

Obsah balenia

100 g - Vrecko

Rozmery
Výška regálu:145 mm
Šírka regálu:104 mm
Hĺbka regálu:20 mm

 

Podobné produkty
Pistáciový krém 190g Tout
1 ks
Taliansko
5,99 €
31,53 €/kg
NESTLÉ Docello Topping karamel 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Lotus Biscoff Topping Karamelová poleva 1kg
1 ks
Belgicko
13,84 €
13,84 €/kg
Topping Jahoda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
NESTLÉ Docello Topping čokoláda 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Pistáciový krém 1kg Tout
1 ks
Taliansko
23,29 €
23,29 €/kg
Figaro čokoláda na varenie 90g
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Glazúra tmavá čokoláda 3kg Royal Steensma
1 ks
Holandsko
27,59 €
9,20 €/kg
Pistáciový krém 3kg Tout
1 ks
Taliansko
69,29 €
23,10 €/kg
Topping Čokoláda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Salko kondenzované mlieko slad. TATRA 1000g
1 ks
Česká republika
7,09 €
7,09 €/kg
Topping Toffee karamel 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Kyselina citrónová XXL 250g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,29 €
9,16 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1,79 € s 23% DPH