Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Pizza
Množstvo v kartóne 7 ks
Cena za kg 12,47 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,99 € s 19% DPH
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Podmienky skladovania: Skladujte pri teplote -18°C alebo nižšej. Uchovávanie u spotrebiteľa: Skladujte pri teplote -18°C alebo nižšej do dátumu minimálnej trvanlivosti. Minimálna trvanlivosť do konca a číslo šarže: pozri bočnú stranu obalu.
  • Zmrazené
Príprava a použitie
  • Chráňte pred rozmrazením! Po rozmrazení znovu nezmrazujte!

Zloženie
  • Pšeničná múka, 14% pasírované paradajky, 12% syr mozzarella, 12% saláma (bravčové mäso, slanina, soľ, koreniny, dextróza, cibuľový prášok, cesnakový prášok, koreninové extrakty, stabilizátor (dusitan sodný), antioxidant (extrakty z rozmarínu), dym), Voda, 7,3% paradajkový koncentrát, 4,6% syr eidam, Rastlinný repkový olej, Pekárske droždie, Soľ, Cukor, Rastlinný extra panenský olivový olej, Oregano, Bazalka, Čierne korenie, Paprika, Petržlen
Alergény:
  • mlieko, pšenica
Výživové hodnoty 100 g
Energia: 1093 kJ / 261 kcal
Tuky: 13 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,6 g
Sacharidy: 25 g
z toho cukry: 2,9 g
Vláknina: 2,3 g
Bielkoviny: 10 g
Soľ: 1,3 g
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

 

Obsah balenia

320 g - Krabica

Rozmery
Výška regálu: 259 mm
Šírka regálu: 261 mm
Hĺbka regálu: 27 mm

 

Podobné produkty
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Mrazená Pizza Carbonara 29cm 420g Crocodille
1 ks
Česká republika
5,19 €
12,36 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Mrazená Pizza Prosciutto Cotto 29cm 380g Crocodille
1 ks
Česká republika
4,99 €
13,13 €/kg
Mrazená Pizza Quattro Formaggi 29cm 450g Crocodille
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
11,09 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
3,99 € s 19% DPH