Zlatý klas 40g Dr. Oetker

1 ks
Česká republika
Maďarsko
Krajina pôvodu Česká republika, Maďarsko
Kategória Pudingy a želatiny
Množstvo v kartóne 50 ks
Cena za kg 12,25 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,49 € s 19% DPH
Zlatý klas 40g Dr. Oetker

Dr. Oetker Zlatý klas Krémový prášok s vanilkovou arómou na prípravu krémov a plniek 40 g

Vlastnosti
  • Spojenie kvality a tradície
  • Vhodný na všedný i slávnostný deň
  • Ideálny pri príprave krémov, tortových plniek, jemných ciest a korpusov
  • Výborný v kombinácii s čokoládou, kávou, mandľami, rumom a orechami
Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zadnej strane obalu.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Príprava: 1. Obsah balíčka dobre rozmiešame v 100 ml (0,1 l) mlieka. 2. Do zvyšného mlieka pridáme 2 polievkové lyžice cukru, 1 - 2 balíčky Vanilínového cukru Dr. Oetker a za stáleho miešania necháme zovrieť. 3. Do vriaceho mlieka pomaly vlejeme pripravenú zmes a za stáleho miešania povaríme asi 1 - 2 minúty. Odporúčané dávkovanie: Krém: Hustý - Zlatý klas 40 g - Cukor 50 g - Mlieko 500 ml (0,5 l). Krém: Stredne hustý - Zlatý klas 40 g - Cukor 60 g - Mlieko 800 ml (0,8 l). Krém: Riedky - Zlatý klas 40 g - Cukor 80 g - Mlieko 1000 ml (1 l). 1 zarovnaná polievková lyžica je asi 15 g kryštálového cukru.

Zloženie

Kukuričný škrob, Aróma, Farbivá (karotény, riboflavíny)

Výživové hodnoty na 100 g v hotovom výrobku:*
Energia409 kJ / 97 kcal
Tuky1,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,8 g
Sacharidy19 g
z toho cukry13 g
Bielkoviny2,8 g
Soľ0,10 g
* výrobok pripravený podľa návodu na hustý krém s polotučným mliekom (1,5 % tuku) a cukrom
Alergény

Môže obsahovať mlieko, vajcia, orechy a obilniny obsahujúce lepok.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 40 g

Podobné produkty
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Puding Vanilkový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding Kakaový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Puding Čokoladový 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
10,65 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,23 €
19,17 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Želatína na stuženie krémov 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
54,50 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
5,97 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Ovsená kaša Jablkovo-škoricová 58g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
Slovensko
0,69 €
0,69 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Kyselina citrónová XXL 250g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,29 €
9,16 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zlatý klas 40g Dr. Oetker
Zlatý klas 40g Dr. Oetker
0,49 € s 19% DPH