Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Farba gélová potravinárska žltá. Dekoračná cukrovinka.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Zdobenie a marcipán
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 209,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,09 € s 23% DPH
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
Vlastnosti
  • Do marcipánu, fondánu, cesta a krémov
  • S prírodným farbivom
  • Jednoduché dávkovanie
  • Tepelne stabilná farba
  • Tipy a rady vo vnútri

 

Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do konca: uvedená na spodnej strane obalu. Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Odskrutkujeme uzáver, odstrihneme špičku a postupne pridávame do cesta, krému, marcipánu alebo fondánu.
Zloženie

Glukózový sirup, Cukor, Voda, Farbivo (kurkumín), Želírujúca látka (karagénan), Regulátory kyslosti (kyselina mliečna, kyselina octová, mliečnan sodný), Konzervačná látka (sorban draselný)

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 10 g

Podobné produkty
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Smarties Mix-In Mini Posyp 500g Nestlé
1 ks
Nemecko
13,99 €
27,98 €/kg
Orion Študentská pečať posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
13,49 €
33,73 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Zdobenie 4 druhy zlaté/strieborné 81g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
49,26 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Orion Lentilky Drvené posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Perličky strieborné 42g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
54,52 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
5,97 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Škrob kukuričný Gustin bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
2,09 € s 23% DPH