Polevy a náplne

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
18 produktov
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Pistáciový krém 1kg Tout
1 ks
Taliansko
23,29 €
23,29 €/kg
Topping Čokoláda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Figaro čokoláda na varenie 90g
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Salko kondenzované mlieko slad. TATRA 1000g
1 ks
Česká republika
7,09 €
7,09 €/kg
Pistáciový krém 190g Tout
1 ks
Taliansko
5,99 €
31,53 €/kg
NESTLÉ Docello Topping čokoláda 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Topping Jahoda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Lotus Biscoff Topping Karamelová poleva 1kg
1 ks
Belgicko
13,84 €
13,84 €/kg
Topping Toffee karamel 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Pistáciový krém 3kg Tout
1 ks
Taliansko
69,29 €
23,10 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
NESTLÉ Docello Topping karamel 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Glazúra tmavá čokoláda 3kg Royal Steensma
1 ks
Holandsko
27,59 €
9,20 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana