Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker

1 ks
Česká republika
Maďarsko
Vanilínový cukor
Krajina pôvodu Česká republika, Maďarsko
Kategória Cukor, sirupy a náhradné sladidlá
Množstvo v kartóne 60 ks
Cena za kg 10,50 €
Na sklade viac ako 500 ks
0,21 € s 19% DPH
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker

Dr. Oetker Vanilínový cukor 20 g

Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zadnej strane obalu.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Použitie: ako prísada na pečenie a dochutenie múčnikov, krémov, koktailov. Výborný na posýpanie koláčov, jemného pečiva a pod.
Zloženie

Cukor, Aróma

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1687 kJ/395 kcal
Tuky0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy98 g
z toho cukry98 g
Bielkoviny0,0 g
Soľ0,0 g
Alergény
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Vajcia: Môže obsahovať Vlčí bôb: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať Orechy: Môže obsahovať

Môže obsahovať mlieko, vajcia, obilniny obsahujúce lepok, múku z vlčieho bôbu a orechy.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 20 g

Podobné produkty
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Cukor trstinový porciovaný 1000x4g Snoty
1 KT
Slovensko
18,59 €
0,02 €/ks
Cukor práškový trstinový 500g Mánya
1 ks
Kostarika
1,99 €
3,98 €/kg
Cukor práškový 500g Korunný
1 ks
Slovensko
0,99 €
1,98 €/kg
Cukor trstinový s rumovou arómou 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,42 €
21,00 €/kg
Cukor biely porciovaný 1000x4g Snoty
1 KT
Slovensko
15,29 €
0,02 €/ks
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Cukor trstinový porciovaný HB 40 x 4,3 g, SNOTY
1 KT
Slovensko
1,09 €
0,03 €/ks
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 500g Vido
1 ks
Kolumbia
1,39 €
2,78 €/kg
Allnature Sirup Kokosový Bio 250ml
1 ks
Holandsko
4,19 €
16,76 €/LIT
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Allnature Melasa trstinová Bio 250ml
1 ks
Spojené štáty americké
1,89 €
7,56 €/LIT
Cukor trstinový biely Špeciál 1kg Vido
1 ks
Kolumbia
2,39 €
2,39 €/kg
Cukor kryštálový, Korunný 1kg
1 ks
Slovensko
1,39 €
1,39 €/kg
Cukor biely porciovaný HB 40 x 5g, SNOTY
1 KT
Slovensko
0,99 €
0,02 €/ks
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Cukor krupicový 1kg
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/kg
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Allnature Sirup Javorový 250ml
1 ks
Kanada
5,79 €
23,16 €/LIT
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
0,21 € s 19% DPH