Syr tavený v črievku 100g Bambino

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 42 ks
Cena za kg 14,90 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,49 € s 19% DPH
Syr tavený v črievku 100g Bambino

Bambino Originál 100 g

Bambino Originál. Tradičná receptúra s chuťou lahodného ementálu. Bohaté na vápnik. Bez konzervantov a farbív. Ošetrené UHT technológiou, vďaka ktorému je možné produkt skladovať mimo chladničku až do 24°C.

Krajina pôvodu
  • Česká republika
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote: 4-24 °C.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Obnovené odstredené mlieko, Maslo, Syr ementál 15 %, Mliečne bielkoviny, Taviace soli (E 339, E 450, E 452), Sušené odstredené mlieko, Stabilizátor modifikovaný škrob, Soľ, Aróma, Regulátor kyslosti kyselina citrónová

Alergény

Mlieko

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
energia1025 kJ/247 kcal
tuky21 g
z toho nasýtené mastné kyseliny14 g
sacharidy4,6 g
z toho cukry4,1 g
bielkoviny10 g
soľ1,7 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g 

Podobné produkty
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
21,99 €
16,49 €
8,25 €/kg
Syr Toast & Burger Čedar 130g Bambino
1 ks
Rakúsko
2,19 €
16,85 €/kg
Syr tavený 2kg Bambino
Dočasne nedostupné
1 ks
21,99 €
11,00 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Toast & Burger Ementál 130g Bambino
1 ks
Rakúsko
2,19 €
16,85 €/kg
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Syr tavený 2kg Bambino
Dočasne nedostupné
1 ks
21,99 €
11,00 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
21,99 €
16,49 €
8,25 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr tavený v črievku 100g Bambino
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1,49 € s 19% DPH