Creme fraiche PRESIDENT 500g

1 ks
Francúzsko
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 10,98 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,49 € s 19% DPH
Creme fraiche PRESIDENT 500g

Creme fraiche PRESIDENT 500g

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote do 8 stupňov.

Zloženie

Smotana,  mliečna kultúra 

Alergény

Mlieko

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 291
Energetická hodnota [KJ]: 1198
Tuky [Gram]: 30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 22
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3
z toho cukry [Gram]: 2,9
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,3
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,07
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 500g

Podobné produkty
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr s tvarohom 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Syr Camembert Linea 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
1,49 €
0,37 €
4,14 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Camembert chilli 90g Président
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Syr tavený vedierko 1kg President
1 ks
Česká republika
8,29 €
8,29 €/kg
Syr Rondelé so soľou 100g Président
1 ks
Francúzsko
2,69 €
26,90 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Camembert zelené korenie 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Termix extra pomaranč 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Syr Cheddar Red Mild blok 200g Président
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,59 €
17,95 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Syr Camembert 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
0,75 €
8,28 €/kg
Momentálne nedostupný
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
1 ks
Taliansko
4,39 €
17,56 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Syr Camembert chilli 90g Président
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Creme fraiche PRESIDENT 500g
Creme fraiche PRESIDENT 500g
5,49 € s 19% DPH