Korbáčiky údené LIPTOV 75g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 11 ks
Cena za kg 31,87 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Korbáčiky údené LIPTOV 75g

Liptov Korbáčiky údené 75 g

Nová moderná ponuka Liptov syrov hravých tvarov je ako stvorená na rodinné posedenie, párty alebo na drobné zahryznutie, keď dostanete chuť na niečo malé. Hravý tvar syrčekov otvára dvere vašej kulinárskej fantázii. Výnimočnosťou tohto syra je jeho údenie na bukovom dreve, čím získava príjemnú prirodzenú údenú chuť. Odporúčame servírovať s červeným barikovým vínom.

Balené v ochrannej atmosfére CO₂ a N₂.

Vlastnosti
  • Z horského mlieka
  • Údené na bukovom dreve
Značka

Liptov

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 4 - 8 °C.
  • Chladené

Zloženie

Mlieko, Soľ, Mliekarenské kultúry, Tuk v sušine: 37 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1072 kJ/257 kcal
Tuky17 g
z toho NMK*11 g
Sacharidy2,4 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny24 g
Soľ2,0 g
* NMK = nasýtené mastné kyseliny
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

75 g - Tácka

Rozmery
Výška regálu: 149 mm
Šírka regálu: 104 mm
Hĺbka regálu: 21 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 94 g

 

Podobné produkty
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syrový mix Gouda paprika, pažítka, cibuľa, Mimolette, Plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,69 €
23,45 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River
1 ks
Slovensko
4,39 €
125,43 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,39 €
0,20 €
9,75 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Pribináček Kakao 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,45 €
11,60 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
LIPTOV Vrchár výrazný a arom. plátky 90g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,89 €
0,94 €
10,50 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korbáčiky údené LIPTOV 75g
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
2,39 € s 19% DPH