Pribináček Kakao 125g

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 11,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,45 € s 23% DPH
Pribináček Kakao 125g

Kakaový Pribináček ukrývajúci sa v kelímku je tradičná pochúťka z čerstvého tvarohu a smotany pre deti. Vďaka unikátnemu výrobnému postupu zachovávajúcemu hladkú, smotanovo krémovú textúru a hustú konzistenciu, čo drží na lyžičke, si môžu na Pribináčkovi pochutnať i vaši najmenší! Kelímok je navyše 100 % recyklovateľný.

Krajina pôvodu
  • Česká republika
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na tégliku.
  • Chladené

Lifestyle
  • Bez lepku

Zloženie

Tvaroh, Smotana, Cukor, Čokoládová zložka 6 % (kakaový prášok 19 %, cukor, čokoládový prášok 2,5 %), Jedlá želatína, Zahusťovadlá: xantánová guma, škrob, Sušina 37 %, Tuk 14,5 %

Alergény

Neobsahuje lepok. Môže obsahovať stopy rýb a škrupinových plodov.

Výživové hodnoty na 100 g:
energia978 kJ/235 kcal
tuky16 g
z toho nasýtené mastné kyseliny11 g
sacharidy16 g
z toho cukry13 g
bielkoviny7 g
soľ0,07 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 125 g.

Podobné produkty
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-75%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,25 €
2,31 €/kg
Momentálne nedostupný
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Pribináček Kakao 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg
ORION PRIBINÁČEK tyčinka s tvarohovou náplňou 32g
1 ks
Česká republika
0,89 €
27,81 €/kg
Pribináček Vanilka 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Pribináček Kakao 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pribináček Kakao 125g
Pribináček Kakao 125g
1,45 € s 23% DPH