Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov

1 BA
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 10 BA
Cena za ks 1,02 €
Na sklade viac ako 10 BA
10,19 € s 19% DPH
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov

Liptov Pološtiepok na gril 10 x 60 g

Popis

Moderná ponuka Liptov parených syrov hravých tvarov je ako stvorená na rodinné posedenie, párty alebo na drobné zahryznutie, keď dostanete chuť na niečo malé. Výnimočnosťou tohto syra je jeho údenie na studenom dyme z bukového dreva. Mlieko z horských oblastí a dlhoročná tradícia syrárskych majstrov liptovského regiónu sú zárukou vysokej kvality Liptov Korbáčikov.

Hmotnosť: 600 g (10 x 60 g). Balené v ochrannej atmosfére CO₂ a N₂.

Vlastnosti
  • Z horského mlieka
  • Údený na bukovom dreve
Značka

Liptov

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 4 °C do 8 °C.
  • Chladené

Zloženie

Zloženie syra:, Mlieko, Soľ, Mliekarenské kultúry, Tuk v sušine: 46 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1253 kJ/302 kcal
Tuky23 g
z toho nasýtené mastné kyseliny15 g
Sacharidy2,1 g
z toho cukry<0,5 g
Bielkoviny22 g
Soľ1,5 g
Vápnik326 mg t.j. 40,8 % RP*
*RP - referenčný príjem
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

60 g - Vrecko

Rozmery
Výška regálu: 41 mm
Šírka regálu: 87 mm
Hĺbka regálu: 292 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 618 g

 

Podobné produkty
Syr Polooštiepok údený 35% 170g Koliba
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,19 €
12,88 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Pribináček Vanilka 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pribináček Kakao 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
21,99 €
5,50 €
2,75 €/kg
Momentálne nedostupný

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
10,19 € s 19% DPH