Pareničky neúdené LIPTOV 100g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 11 ks
Cena za kg 23,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Pareničky neúdené LIPTOV 100g

Nová moderná ponuka Liptov syrov hravých tvarov je ako stvorená na rodinné posedenie, párty alebo na drobné zahryznutie, keď dostanete chuť na niečo malé. Hravý tvar syrčekov otvára dvere vašej kulinárskej fantázii. Odporúčame servírovať s bielym vínom Devín alebo ľahším červeným vínom Chianty. Inšpirujte sa receptami na našom webe: https://www.nasliptov.sk/recepty/?produkt=mini

Balené v ochrannej atmosfére CO₂ a N₂.

Vlastnosti
  • Z horského mlieka
Značka
  • Liptov
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 4 - 8 °C.
  • Chladené
Zloženie

Mlieko, Soľ, Mliekarenské kultúry, Tuk v sušine: 37 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1072 kJ/257 kcal
Tuky17 g
z toho NMK*11 g
Sacharidy2,4 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny24 g
Soľ2,0 g
* NKM = nasýtené mastné kyseliny
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g

Podobné produkty
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Nakladané guľky 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Pribináček Vanilka 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pareničky neúdené LIPTOV 100g
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
2,39 € s 19% DPH