Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g

1 ks
Slovensko
BÁNOVECKÁ jemná nátierka pikant 150 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 10,33 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,55 € s 19% DPH
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g

Smotanová nátierka pikantná. Obsah tuku min. 28 %. Termizovaná. Našľahaná dusíkom.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote od +2 °C do + 8 °C
  • Návod na použitie: Na priamy konzum
Zloženie

Zloženie výrobku: Smotana 80 %, ochucujúca zložka pikant 10 % (voda, jedlá soľ 10 %, rajčinový pretlak, paprikový pretlak, cibuľa, paprika mletá, chilli 5 %, kúsky papriky, čierne korenie, paprikový extrakt, extrakt z chilli 0,05 %), sušené mlieko, maslo, zemiakový škrob, mliekarenská kultúra. Našľahané dusíkom.

Alergény (zoznam zložiek): Výrobok obsahuje mliečny cukor – laktózu a mliečnu bielkovín

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 310
Energetická hodnota [KJ]: 1282
Tuky [Gram]: 28,9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 19,7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 8,6
z toho cukry [Gram]: 5,3
Vláknina [Gram] 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 3,9
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,29
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150 g.

Podobné produkty
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
Výpredaj
Milsy Bánovecký sm. syr prírodný 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Momentálne nedostupný
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
Výpredaj
Milsy Bánovecký sm. syr prírodný 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Momentálne nedostupný
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
7,56 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Milsy bán. tvaroh odtuč. hrudkovitý 250g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,89 €
0,47 €
1,89 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,22 €
1,65 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g Milsy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,00 €
9,05 €/kg
Momentálne nedostupný
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Syr Parenica údená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1,55 € s 19% DPH