Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g

1 ks
Slovensko
Smotanová nátierka. Termizovaná.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 7,45 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 19% DPH
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g

Chuť jedna báseň...

Nátierky ako ich poznáte už roky. Sú stále vyrábané podľa tradičných receptov, ktoré sa vylepšujú novými príchuťami pri zachovaní ich pôvodnej textúry.
 

Milsy Monika smotanová nátierka 200 g

Množstvo tuku najmenej 31 % hmot. Sušina najmenej 42 % hmot.

Vlastnosti
  • Výrobok neobsahuje glutén
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 1 ºC do 8 ºC.
  • Chladené


Zloženie
Smotana 88 %, maslo 5 %, sušené mlieko, zemiakový škrob, sušená srvátka, jedlá soľ 0,5 %, mliekarenská kultúra
Výživové údaje na 100 g:
Energia: 1330/322 kJ/kcal Tuky: 31,3 g (z toho nasýtené mastné kyseliny): 21,9 g Sacharidy: 6,6 g (z toho cukry): 4,3 g Bielkoviny: 3,6 g Soľ: 0,54 g
Alergény

Alergény sú zvýraznené hrubo

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200 g 

Podobné produkty
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Milsy Bánovecký sm. syr prírodný 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
1,00 €
7,96 €/kg
Momentálne nedostupný
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Smotana 16% kyslá Milsy 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Milsy bánovecký smotanový jogurt biely 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Smotana 16% kyslá Milsy 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy bánovecký smotanový jogurt biely 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,67 €
4,94 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr s tvarohom 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1,49 € s 19% DPH